




Trädgårdsfåtölj LifestyleGardenUrbanite carver 2-pack
FRI FRAKT
1 639 kr
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Staplingsbara karmstolar i lätt rostfri aluminium med sits och rygg i Weather-net 2/2. Ljusgrå färg och byggda för att hålla i många år. 100 % underhållsfria.
URBANITE CARVER CHAIRS 2-PACK
Staplingsbara, enkla och hållbara karmstolar i lätt, rostfri aluminium. Perfekta för uteplats eller balkong med sitt- och ryggdel i bekväm Weather-net 2/2. Ljusgrå färg och 100 % underhållsfria för långvarig användning.
Specifikationer
- Material: Alu/Weather-net
- Färg: Grå
- Metallfärg: Grå
- Vikt (kg): 8
- Höjd (cm): 87
- Bredd (cm): 58
- Djup (cm): 58
- Sittdjup (cm): 50
- Sittbredd (cm): 50
- Sitthöjd (cm): 44
- Armstödshöjd (cm): 65
- Ryggstödshöjd (cm): 36
- Kräver montering: Nej
Staplingsbara, enkla och hållbara karmstolar i lätt, rostfri aluminium. Perfekta för uteplats eller balkong med sitt- och ryggdel i bekväm Weather-net 2/2. Ljusgrå färg och 100 % underhållsfria för långvarig användning.
Specifikationer
- Material: Alu/Weather-net
- Färg: Grå
- Metallfärg: Grå
- Vikt (kg): 8
- Höjd (cm): 87
- Bredd (cm): 58
- Djup (cm): 58
- Sittdjup (cm): 50
- Sittbredd (cm): 50
- Sitthöjd (cm): 44
- Armstödshöjd (cm): 65
- Ryggstödshöjd (cm): 36
- Kräver montering: Nej
Egenskaper
| Varumärke | LifestyleGarden |
|---|---|
| Art.Nr. | 41430-2 |
| Montering | Nej |
| Färg | Grå |
| Material | Alu/weather-net |
| Serie | carver |
| Typ | Trädgårdsfåtölj |
| Djup | 58 cm |
| Höjd | 87 cm |
| Sittdjup | 50 cm |
| Sitthöjd | 44 cm |
| Sittbredd | 50 cm |
| Bredd | 58 cm |

