








Trädgårdsstol deNoordLas Vegas Stapelbar UtomhusVit/Teak
FRI FRAKT
Rek. pris 1 599 kr/st
!
799 kr/st1 399 kr/stPris/frp 1 598:-
Spara 43 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Stapelstol deNoord Las Vegas är en praktisk, stapelbar stol för utomhusbruk. Den är tillverkad av metall med vackra trädetaljer och en hållbar sits i textilene.
Egenskaper
| Varumärke | deNoord |
|---|---|
| Art.Nr. | 687779 |
| Färg | Vit/Teak |
| Material | Aluminium/Teak/textilene |
| Serie | Las Vegas |
| Typ | Stol |
| Ställbar | Nej |
| Djup | 570 mm |
| Hopfällbar | Nej |
| Höjd | 870 mm |
| Dyna ingår | Nej |
| Offentlig Miljö | Nej |
| Bredd | 610 mm |

