
Trädgårdsstol Venture Home AspenVit
FRI FRAKT
Pris/frp 1 776:-
888 kr/stSe priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit

Aspen
Vit
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Matstol Aspen från Venture Home. Fungerar utmärkt som del i en matgrupp eller ensam som en vacker detalj. Tillverkad i aluminium. Ingen montering krävs.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matstol Aspen från Venture Home. Fungerar utmärkt som del i en matgrupp eller ensam som en vacker detalj. Tillverkad i aluminium. Ingen montering krävs.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 1552-400 |
| Färg | Vit |
| Djup | 60 cm |
| Höjd | 86 cm |
| Bredd | 58 cm |
| Sitthöjd | 43 cm |
| Sittbredd | 42 cm |
| Rygghöjd | 45 cm |
| Material | Aluminium/Textilene |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 42 cm |
| Serie | Aspen |
| Typ | Trädgårdsstol |
| Användningsområde | Utomhus |
| EAN-nr | 7350118411247 |










