






Trädgårdsstol Venture HomeBrasilia Stapelbar UtomhusSvart
FRI FRAKT
2 089 kr/st2 959 kr/stPris/frp 4 178:-
Spara 29 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Smidig stapelstol i aluminium från Venture Home. Säljs i 2-pack.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | 6431-408 |
| Montering | Ja |
| Färg | Svart |
| Material | Teak/Aluminium/Textilene |
| Serie | Brasilia |
| Typ | Stol |
| Användningsområde | Utomhus |
| Ställbar | Nej |
| Djup | 650 mm |
| Hopfällbar | Nej |
| Höjd | 850 mm |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 460 mm |
| Sitthöjd | 430 mm |
| Tjocklek | 50 mm |
| Vikt | 4 kg |
| Bredd | 590 mm |
| EAN-nr | 7350118411711 |
