
Trädgårdsstol Venture Home Copacabana Fällbar Stapelbar UtomhusVit/Grå
FRI FRAKT
Pris/frp 3 448:-
1 724 kr/stSe priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit/Grå

Copacabana Fällbar Stapelbar Utomhus
Vit/Grå
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Stapelstol Copacabana Fällbar är en snyggt och stilrent stol i aluminium vilket gör det extra lättskött.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Stapelstol Copacabana Fällbar är en snyggt och stilrent stol i aluminium vilket gör det extra lättskött.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 4133-400 |
| Färg | Vit/Grå |
| Ställbar | Ja |
| Djup | 980 mm |
| Hopfällbar | Nej |
| Höjd | 1100 mm |
| Sitthöjd | 470 mm |
| Vikt | 6,5 kg |
| Bredd | 570 mm |
| Montering | Ja |
| Material | Textilene/Aluminium |
| Dyna ingår | Nej |
| Sittdjup | 420 mm |
| Serie | Copacabana |
| Typ | Stol |
| Användningsområde | Utomhus |
| EAN-nr | 7350107082502 |









