
Beige
FRI FRAKT
2 445 kr/stPris/frp 3 358:-
1 679 kr/stSpara 31 %Kampanj68 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Beige
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 149 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

En stilren och tidlös beige loungestol gjord av aluminium. Möblera din uteplats eller inomhus med den perfekta loungestolen som är enkel att placera, matcha och utnyttja under lata dagar. Säljs i 2-pack.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
En stilren och tidlös beige loungestol gjord av aluminium. Möblera din uteplats eller inomhus med den perfekta loungestolen som är enkel att placera, matcha och utnyttja under lata dagar. Säljs i 2-pack.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 2127-402 |
| Färg | Beige |
| Djup | 590 mm |
| Höjd | 730 mm |
| Material | Polyester, Aluminium |
| Serie | Londi |
| Typ | Stol |
| Användningsområde | Utomhus |
| Bredd | 550 mm |
| EAN-nr | 7350133233831 |









