
Trädgårdsstol Venture Home Mexico Stapelbar UtomhusVit
FRI FRAKT
2 875 kr/stPris/frp 9 228:-
1 538 kr/stSpara 47 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Mexico Stapelbar Utomhus
Vit
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Venture HomeEgenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 6183-400 |
| Montering | Ja |
| Färg | Vit |
| Djup | 1000 mm |
| Höjd | 1000 mm |
| Material | Teak/Aluminium/Textilene |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 460 mm |
| Sitthöjd | 430 mm |
| Serie | Mexico |
| Tjocklek | 50 mm |
| Typ | Stol |
| Användningsområde | Utomhus |
| Vikt | 3 kg |
| Bredd | 630 mm |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| EAN-nr | 7350107081918 |





