
Trädgårdsstol Venture Home Parma Stapelbar UtomhusVit/Grå
FRI FRAKT
1 499 kr/stPris/frp 2 330:-
1 165 kr/stSpara 22 %Kampanjtom 30/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit/Grå

Parma Stapelbar Utomhus
Vit/Grå
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Venture HomeEgenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 9322-400 |
| Färg | Vit/Grå |
| Sittdjup | 41 cm |
| Sitthöjd | 44 cm |
| Montering | Ja |
| Höjd | 90 cm |
| Material | Textilene/Aluminium/Aintwood |
| Dyna ingår | Nej |
| Sittbredd | 42 cm |
| Serie | Parma |
| Typ | Stol |
| Användningsområde | Utomhus |
| Vikt | 5,3 kg |
| Bredd | 57 cm |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| EAN-nr | 7350107082281 |




