
Trädgårdsstol Venture Home Supra 2-packVit/ ljus grå
FRI FRAKT
2 815 kr/stPris/frp 3 938:-
1 969 kr/stSpara 30 %Kampanjtom 30/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit/Grå

Supra 2-pack
Vit/ ljus grå
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

En smakfull och bekväm stol i grått som passar perfekt till alla middagar på altanen eller uteplatsen. Matcha med ditt favoritbord och du är redo! Spoga har en tidlös design med neutrala kulörer som gör att stolen kan användas under en längre tid.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
En smakfull och bekväm stol i grått som passar perfekt till alla middagar på altanen eller uteplatsen. Matcha med ditt favoritbord och du är redo! Spoga har en tidlös design med neutrala kulörer som gör att stolen kan användas under en längre tid.
Säljs i 2-pack.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 2076-400 |
| Färg | Vit/Grå |
| Ben | Aluminium |
| Djup | 615 mm |
| Höjd | 810 mm |
| Bredd | 600 mm |
| Montering | Nej |
| Material | Aluminium |
| Serie | Supra |
| Typ | Matstol |
| Användningsområde | Utomhus |
| EAN-nr | 7350133233312 |

























