
Trädgårdsstol Venture Home ViryaVit/Grå
FRI FRAKT
2 209 kr/stPris/frp 4 030:-
2 015 kr/stSänkt pris!Spara 194 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit/Grå

Virya
Vit/Grå
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Matstol Virya från Venture Home. Tillverkad i aluminium och rep. Fungerar utmärkt som del i en matgrupp eller ensam som en vacker detalj. Ingen montering krävs.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matstol Virya från Venture Home. Tillverkad i aluminium och rep. Fungerar utmärkt som del i en matgrupp eller ensam som en vacker detalj. Ingen montering krävs.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 1465-400 |
| Färg | Vit/Grå |
| Djup | 62,5 cm |
| Höjd | 73 cm |
| Längd | 0 cm |
| Bredd | 60 cm |
| Sitthöjd | 41 cm |
| Sittbredd | 43 cm |
| Rygghöjd | 34 cm |
| Dynfärg | Grå |
| Material | Aluminium/Polyester/Rep |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 50 cm |
| Serie | Vermilion |
| Typ | Trädgårdsstol |
| Användningsområde | Utomhus |
| EAN-nr | 7350118410684 |





