
Hängstol Venture Home Edinburgh Utomhus
FRI FRAKT
fr.2 295 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Edinburgh Utomhus
2 295 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Hängstol Edinburgh från Venture Home. Bekväm och läcker hängstol i svart stål och konstrotting. Greppa en bra bok och slå dig ner i stolen Edinburgh. Kräver enklare montering.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Hängstol Edinburgh från Venture Home. Bekväm och läcker hängstol i svart stål och konstrotting. Greppa en bra bok och slå dig ner i stolen Edinburgh. Kräver enklare montering.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Djup | 130 cm |
| Utförande | Stativ |
| Höjd | 205 cm |
| Material | Polyester/Stål/Konstrotting |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 70 cm |
| Sitthöjd | 55 cm |
| Sittbredd | 132 cm |
| Serie | Edinburgh |
| Typ | Hängstol |
| Användningsområde | Utomhus |
| Bredd | 132 cm |
| Färg | Grå, Svart/Grå, Svart/Natur |
| Dynfärg | Grå |
