Hängstol Venture Home Lexi Hundkoja Utomhus för Husdjur Svart/Grå
2 019 kr
1 295 krSpara 36 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Hängstol Lexi från Venture Home. Avsedd för mindre husdjur. Lexi bjuder in till en stund för avkoppling. Den rundade stolen har en stomme i stål och en korg i konstrotting. Kräver enklare montering.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Hängstol Lexi från Venture Home. Avsedd för mindre husdjur. Lexi bjuder in till en stund för avkoppling. Den rundade stolen har en stomme i stål och en korg i konstrotting. Kräver enklare montering.
Fördelar: Hängstol Venture Home Lexi Hundkoja Utomhus för Husdjur Svart/Grå
- Bekväm avkoppling för husdjur
- Robust konstruktion i stål och konstrotting
- Inkluderar bekväm dyna
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 1019-408 |
| Färg | Svart/Grå |
| Dynfärg | Grå |
| Djup | 58 cm |
| Utförande | Stativ |
| Höjd | 94 cm |
| Material | Polyester/Stål/Konstrotting |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 50 cm |
| Sitthöjd | 20 cm |
| Sittbredd | 55 cm |
| Serie | Lexi |
| Typ | Hundkoja |
| Användningsområde | Utomhus |
| Bredd | 58 cm |
| EAN-nr | 7350118411629 |






