Matstol Hillerstorp Jet Set Svart
Pris/2-pack 5 390:-
2 695 kr/st30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

En modern och elegant matstol i serien Jet Set. Matstolen är i flätad i konstrottingband på en svart aluminiumstomme. Serien är designad av formgivaren Karl Malmvall. 2-pack.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
En modern och elegant matstol i serien Jet Set. Matstolen är i flätad i konstrottingband på en svart aluminiumstomme. Serien är designad av formgivaren Karl Malmvall. 2-pack.
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 2011505008 |
| Färg | Svart |
| Djup | 650 mm |
| Höjd | 650 mm |
| Material | Konstrotting |
| Serie | Jet Set |
| Typ | Matstol |
| Bredd | 800 mm |
| Garanti | 1 år |
| EAN-nr | 7319075050081 |
