Matstol Hillerstorp Valletta
2 325 kr/stPris/2-pack 3 949:-
1 974 kr/stSpara 15 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Matstol Valletta från Hillerstorp. En stilren stol i gråmelerad 1-trådig konstrotting, som med sina runda linjer ger ett smakfullt och modernt intryck. Ben i aluminium. Säljs i 2-pack.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Matstol Valletta från Hillerstorp. En stilren stol i gråmelerad 1-trådig konstrotting, som med sina runda linjer ger ett smakfullt och modernt intryck. Ben i aluminium. Säljs i 2-pack.
Quató uppvisar hög beständighet mot kyla, värme och UV-strålning. Den har dessutom optimerats för god sittkomfort. Möblerna bör förstås hållas rena, men behöver i övrigt inget särskilt underhåll.
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 2068101005 |
| Färg | Grå |
| Djup | 590 mm |
| Höjd | 810 mm |
| Längd | 570 mm |
| Material | Aluminium/Konstrotting |
| Sittdjup | 470 mm |
| Sitthöjd | 440 mm |
| Sittbredd | 440 mm |
| Serie | Valletta |
| Typ | Matstol |
| Bredd | 570 mm |
| EAN-nr | 7319072068102 |

