
Trädgårdsstol Venture Home Anna Stapelbar Utomhus
FRI FRAKT
Pris/frp 1 522:-
fr.761 kr/stutvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Anna Stapelbar Utomhus
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Möblera uteplatsen snyggt, smart och slitstarkt med en designikon från serien Anna. Den här stolen är stapelbar och kommer i en läcker kulör som står sig över tid och är enkel att matcha med övrig möblering. Välkomna sommarens uteliv och trivsamma måltider på altanen!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Möblera uteplatsen snyggt, smart och slitstarkt med en designikon från serien Anna. Den här stolen är stapelbar och kommer i en läcker kulör som står sig över tid och är enkel att matcha med övrig möblering. Välkomna sommarens uteliv och trivsamma måltider på altanen!
Skötselråd:
Konstrotting är ett plastmaterial som passar alldeles utmärkt för vårt skandinaviska klimat. Materialet är UV-beständigt och tåler väder och vind. Att det är UV-beständigt gör att möblerna inte bleknas, däremot rekommenderar vi alltid att förvara möblerna under ett möbelskydd eller på annat vis torrt och svalt – för att förlänga livslängden.
Konstrotting är ett plastmaterial som passar alldeles utmärkt för vårt skandinaviska klimat. Materialet är UV-beständigt och tåler väder och vind. Att det är UV-beständigt gör att möblerna inte bleknas, däremot rekommenderar vi alltid att förvara möblerna under ett möbelskydd eller på annat vis torrt och svalt – för att förlänga livslängden.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Typ | Stol |
| Material | Konstrotting/Polyester |
| Användningsområde | Utomhus |
| Serie | Anna |
| Montering | Ja |
| Tjocklek | 50 mm |
| Dyna ingår | Ja |
| Vikt | 6 kg |
| Färg | Grå, Svart, Vit |
| Sittbredd | 44 cm |
| Sittdjup | 46 cm |
| Höjd | 95 cm |
| Bredd | 55 cm |
| Sitthöjd | 43, 440 cm |
| Djup | 700 mm |
| Höjd | 820 mm |
| Sittdjup | 470 mm |
| Sitthöjd | 440 mm |
| Bredd | 790 mm |
