
Loungefåtölj Venture Home RedangWhite
Nyhet
FRI FRAKT
Rek. pris 3 781 kr
3 099 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
White

Redang
White
3 099 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Redang ottoman är en lekfull och bekväm möbel som ger din uteplats eller inomhusmiljö en härlig sommarkänsla.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Redang ottoman är en lekfull och bekväm möbel som ger din uteplats eller inomhusmiljö en härlig sommarkänsla.
Bouclétyget i vitt ger ett elegant och trendigt uttryck som lyfter varje rum eller uteplats med en sofistikerad touch. Redang loungefåtölj är det självklara valet för dig som vill kombinera komfort med stilren design.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 6171-111 |
| Färg | White |
| Djup | 118 cm |
| Bredd | 90 cm |
| Höjd | 83 cm |
| Användningsområde | Utomhus |
| Kollektion | Outdoor 26 |
| Serie | Redang |
| Material | Olefin |
| Typ | Solsäng |
| EAN-nr | 7340220866455 |




