
Uppblåsbar Solsäng Venture Home Redang
Nyhet
3 341 kr
30 dagars prisgaranti

Redang
3 341 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Säg hej till Redang solsäng – en stilfull och bekväm solsäng i beige och vita ränder.
Den generösa designen tillsammans med den mjuka kudden ger hög komfort och en avslappnad känsla, perfekt för lata dagar vid poolen, på altanen eller i trädgården. Med sitt randiga mönster blir Redang solsäng en både praktisk och dekorativ detalj i din utomhusmiljö.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 9905-222 |
| Djup | 188 cm |
| Bredd | 135 cm |
| Användningsområde | Utomhus |
| Kollektion | Outdoor 26 |
| Höjd | 51 cm |
| Serie | Redang |
| EAN-nr | 7340220871336 |




