
Positionsstol Comfort Garden Maggie Vadderad Positionsstol utomhus
Nyhet
FRI FRAKT
fr.899 kr/stPris/frp 1 198:-
fr.599 kr/stSpara 33 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Maggie Vadderad Positionsstol utomhus
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Upplev komforten med Maggie Vadderad Positionsstol i en prisvärd och tidlös utemöbel för din uteplats. Positionsstolen är det perfekta valet för din uteplats eller trädgård.
Varumärke
Comfort GardenBeskrivning
Upplev komforten med Maggie Vadderad Positionsstol i en prisvärd och tidlös utemöbel för din uteplats. Positionsstolen är det perfekta valet för din uteplats eller trädgård.
Tack vare den vadderade sitsen och ryggen sitter du skönt länge. Den är tillverkad av slitstarka material som gör att den klarar av att stå utomhus samtidigt som den erbjuder den både stil och komfort för alla tillfällen.
- Svart positionsstol som passar alla uteplatser
- Fällbart ryggstöd ger ultimat sittkomfort
- Vadderad sits och rygg som säkerställer komfort även utan dyna
- Svart positionsstol som passar alla uteplatser
- Fällbart ryggstöd ger ultimat sittkomfort
- Vadderad sits och rygg som säkerställer komfort även utan dyna
Egenskaper
| Varumärke | Comfort Garden |
| Djup | 68 cm |
| Serie | MAGGIE |
| Produkttyp | Positionsstol |
| Sittdjup | 43 cm |
| Höjd | 44 cm |
| Bredd | 55 cm |
| Material | Stål |
| Färg | Svart, White |
