











Positionsstol CortlandMaggie Grå
FRI FRAKT
Rek. pris 749 kr/st
!
499 kr/stLägsta totalpris 998:-
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Positionsstol Cortland Maggie Grå är en bekväm positionsstol för trädgård eller uteplats.
Övrigt
- Maxvikt: 110 kg
- Ryggstöd höjd: 67 cm
- Montering krävs: Nej
- Stapelbara: Nej
- Maxvikt: 110 kg
- Ryggstöd höjd: 67 cm
- Montering krävs: Nej
- Stapelbara: Nej
Egenskaper
| Varumärke | Cortland |
|---|---|
| Art.Nr. | 687790 |
| Utseende | Metall |
| Montering | Nej |
| Färg | Grå |
| Material | Aluminium/Textilene |
| Serie | Maggie |
| Typ | Stol |
| Djup | 620 mm |
| Höjd | 1075 mm |
| Längd | 670 mm |
| Sittdjup | 430 mm |
| Sitthöjd | 440 mm |
| Sittbredd | 450 mm |
| Bredd | 550 mm |

