Beskrivning
Upplev komforten och elegansen med Maggie Positionsstol Svart- en prisvärd och tidlös utemöbel för din uteplats.
Positionsstolen är det perfekta valet för din uteplats eller trädgård. Den är tillverkad av slitstarka material som gör att den klarar av att stå utomhus samtidigt som den erbjuder den både stil och bekvämlighet för alla tillfällen.
Beige positionsstol som passar alla uteplatser. Fällbart ryggstöd ger ultimat sittkomfort. Komplettera med dyna för extra skön komfort och stil.
Beige positionsstol som passar alla uteplatser. Fällbart ryggstöd ger ultimat sittkomfort. Komplettera med dyna för extra skön komfort och stil.
Egenskaper
| Varumärke | Cortland |
|---|---|
| Art.Nr. | SYN0050301 |
| Färg | Beige |
| Material | Aluminium |
| Serie | MAGGIE |
| Typ | Positionsstol |
| Djup | 62 cm |
| Höjd | 43 cm |
| Sittdjup | 47 cm |
| Bredd | 55 cm |

