








Positionsstol CortlandMaggie Utomhus
FRI FRAKT
Rek. pris 749 kr/st
!
505 kr/st 535 kr/stPris/frp 1 010:-
Sänkt pris!
30 dagars prisgaranti
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Positionsstol Maggie från Cortland.
Egenskaper
| Varumärke | Cortland |
|---|---|
| Art.Nr. | 579600 |
| Montering | Nej |
| Färg | Svart |
| Ben | Aluminium/Stål |
| Material | Aluminium |
| Serie | Maggie |
| Typ | Stol |
| Ställbar | Ja |
| Djup | 590 mm |
| Höjd | 1095 mm |
| Bredd | 680 mm |

