
Positionsstol Cortland Monaco Light Positionsstol utomhus
Nyhet
FRI FRAKT
Pris/frp 1 398:-
fr.699 kr/stutvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Monaco Light Positionsstol utomhus
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Monaco positionsstol passar lika bra vid matbordet som solstol då stolen är ställbar i fem olika lägen.
Varumärke
CortlandBeskrivning
Monaco positionsstol passar lika bra vid matbordet som solstol då stolen är ställbar i fem olika lägen.
Egenskaper
| Varumärke | Cortland |
| Djup | 70 cm |
| Serie | Monaco |
| Produkttyp | Positionsstol |
| Sittdjup | 46 cm |
| Höjd | 43 cm |
| Bredd | 60 cm |
| Material | Aluminium |
| Färg | Svart, Vit |
