
Positionsstol Cortland Monaco Light Positionsstol utomhusVit
Nyhet
FRI FRAKT
1 399 kr/stPris/frp 1 398:-
699 kr/stSpara 50 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit

Monaco Light Positionsstol utomhus
Vit
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Monaco positionsstol passar lika bra vid matbordet som solstol då stolen är ställbar i fem olika lägen.
Varumärke
CortlandBeskrivning
Monaco positionsstol passar lika bra vid matbordet som solstol då stolen är ställbar i fem olika lägen.
Positionsstol i en klassiskt stilren vit/grå färgkombination. Stolen har rygg- och sits i textilene samt armstöd i grå Aintwood. Det enda du behöver göra är att ändra lutningen. Stolen är dessutom hopfällbar så den tar inte upp så mycket plats när den inte används. En mycket uppskattad stol som du kommer att ha glädje av många år framöver. Komplettera med dyna för extra god komfort.
Egenskaper
| Varumärke | Cortland |
| Art.Nr. | SYN0050307 |
| Färg | Vit |
| Djup | 70 cm |
| Höjd | 43 cm |
| Bredd | 60 cm |
| Serie | Monaco |
| Typ | Positionsstol |
| Sittdjup | 46 cm |
| Material | Aluminium |
