
Positionsstol Cortland Sanna Positionsstol Utomhus
Nyhet
FRI FRAKT
Pris/frp 798:-
fr.399 kr/stutvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Sanna Positionsstol Utomhus
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Sanna Positionsstol är en praktisk och bekväm trädgårdsstol med justerbar rygg för optimal sittkomfort.
Varumärke
CortlandBeskrivning
Sanna Positionsstol är en praktisk och bekväm trädgårdsstol med justerbar rygg för optimal sittkomfort.
Den stabila metallramen i kombination med slitstarkt material gör den både hållbar och vädertålig. Dess hopfällbara design gör den enkel att förvara och perfekt för flexibelt utomhusbruk.
Egenskaper
| Varumärke | Cortland |
| Djup | 59 cm |
| Serie | SANNA |
| Produkttyp | Positionsstol |
| Sittdjup | 42 cm |
| Höjd | 44 cm |
| Bredd | 56 cm |
| Material | Stål |
| Färg | Beige, Vit |
