
Positionsstol Cortland Sanna Positionsstol UtomhusVit
Nyhet
FRI FRAKT
Pris/frp 816:-
408 kr/st30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Sanna Positionsstol är en praktisk och bekväm trädgårdsstol med justerbar rygg för optimal sittkomfort.
Varumärke
CortlandBeskrivning
Sanna Positionsstol är en praktisk och bekväm trädgårdsstol med justerbar rygg för optimal sittkomfort.
Den stabila metallramen i kombination med slitstarkt material gör den både hållbar och vädertålig. Dess hopfällbara design gör den enkel att förvara och perfekt för flexibelt utomhusbruk.
Egenskaper
| Varumärke | Cortland |
| Art.Nr. | SYN0050311 |
| Djup | 59 cm |
| Serie | SANNA |
| Typ | Positionsstol |
| Sittdjup | 42 cm |
| Höjd | 44 cm |
| Bredd | 56 cm |
