


Positionsstol LifestyleGardenSolana
FRI FRAKT
990 kr1 699 kr
Spara 42 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti

Solana
990 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Positionsstol från LifestyleGarden. Med 5 olika positioner. Tillverkad i aluminium. Underhållsfri.
Solana är utformat för att hålla i många år framöver - så gör detta sortiment till en del av din uteplats och skapa härliga minnen med dina nära och kära. De skarpa, moderna linjerna hos Solana mjukas upp av storslagna sittmöbler med kuddar som gör detta utemöbelsortiment så bekvämt att du kommer att vilja använda det om och om igen. Ett stort utbud av robusta och underhållsfria produkter som är utformade för avslappnad utomhusvistelse - med Solana kan du fokusera på att njuta av det du gillar bäst.
Egenskaper
| Varumärke | LifestyleGarden |
|---|---|
| Art.Nr. | 41381 |
| Montering | Nej |
| Färg | Grå |
| Material | Aluminum |
| Serie | Solana |
| Typ | Positionsstol |
| Ställbar | Ja |
| Rygghöjd | 64,35 cm |
| Hopfällbar | Ja |
| Höjd | 1057 mm |
| Längd | 705 mm |
| Sittdjup | 442 mm |
| Sitthöjd | 413,5 mm |
| Sittbredd | 433 mm |
| Antal Sittplatser | 1 |
| Bredd | 606 mm |

