
Positionsstol Venture Home Panama UtomhusVit
FRI FRAKT
Pris/frp 4 550:-
2 275 kr/st30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Positionsstol från Venture Home som är tillverkad i aluminium, teak och textilene. Stolen säljs i 2-pack.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Positionsstol från Venture Home som är tillverkad i aluminium, teak och textilene. Stolen säljs i 2-pack.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 6149-400 |
| Färg | Vit |
| Tjocklek | 50 mm |
| Höjd | 430 mm |
| Hopfällbar | Ja |
| Vikt | 16 kg |
| Bredd | 610 mm |
| Sitthöjd | 430 mm |
| Djup | 2080 mm |
| Ställbar | Ja |
| Produkttyp | Stol |
| Sittdjup | 450 mm |
| Material | Teak/Aluminium/Textilene |
| Dyna ingår | Nej |
| Användningsområde | Utomhus |
| Serie | Panama |
| Montering | Ja |
| EAN-nr | 7350107081871 |






