
Positionsstol Venture Home Aleyna UtomhusVit/Grå
FRI FRAKT
1 675 kr/stPris/frp 1 824:-
912 kr/stSpara 46 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit/Grå

Aleyna Utomhus
Vit/Grå
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Positionsstol Aleyna från Venture Home. Tillverkad i aluminium och polywood. Ryggstödet går att fälla i 5 olika lägen. Ingen montering krävs.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Positionsstol Aleyna från Venture Home. Tillverkad i aluminium och polywood. Ryggstödet går att fälla i 5 olika lägen. Ingen montering krävs.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 1562-400 |
| Färg | Vit/Grå |
| Djup | 67 cm |
| Hopfällbar | Ja |
| Höjd | 109,5 cm |
| Bredd | 59 cm |
| Sitthöjd | 44 cm |
| Sittbredd | 46 cm |
| Rygghöjd | 70 cm |
| Material | Aluminium/Polywood |
| Dyna ingår | Nej |
| Sittdjup | 44 cm |
| Serie | Aleyna |
| Typ | Positionsstol |
| Användningsområde | Utomhus |
| EAN-nr | 7350118410264 |




