
Positionsstol Venture Home Perla UtomhusSvart
FRI FRAKT
1 699 kr/stPris/frp 2 150:-
1 075 kr/stSpara 37 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Positionsstol Perla från Venture Home. Tillverkad i aluminium och armstöd i teak. Ryggstödet går att fälla i 5 olika lägen. Fungerar utmärkt som del i en matgrupp eller ensam som en vacker detalj. Ingen montering krävs.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Positionsstol Perla från Venture Home. Tillverkad i aluminium och armstöd i teak. Ryggstödet går att fälla i 5 olika lägen. Fungerar utmärkt som del i en matgrupp eller ensam som en vacker detalj. Ingen montering krävs.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 1554-408 |
| Färg | Svart |
| Höjd | 108 cm |
| Hopfällbar | Ja |
| Bredd | 59 cm |
| Djup | 75 cm |
| Sittbredd | 42 cm |
| Typ | Positionsstol |
| Sittdjup | 42 cm |
| Material | Aluminium/Teak |
| Dyna ingår | Nej |
| Användningsområde | Utomhus |
| Rygghöjd | 45 cm |
| Serie | Perla |
| Sitthöjd | 43 cm |
| EAN-nr | 7350118411292 |





