
Trädgårdsstol Venture Home LevanzoSvart
FRI FRAKT
579 kr/stPris/frp 1 082:-
541 kr/stSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Levanzo
Svart
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Lavenzo är en praktisk och stilren matstol som passar perfekt för alla utomhusmiljöer. Stolen är tillverkad i hållbart svart stål, vilket ger en robust och modern känsla. Sitsen är klädd i textilene, ett slitstarkt material som är bekvämt och enkelt att underhålla.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Lavenzo är en praktisk och stilren matstol som passar perfekt för alla utomhusmiljöer. Stolen är tillverkad i hållbart svart stål, vilket ger en robust och modern känsla. Sitsen är klädd i textilene, ett slitstarkt material som är bekvämt och enkelt att underhålla.
Stolen är ihopfällbar, vilket gör den smidig att förvara eller ta med sig vid behov. Dessutom är ryggstödet justerbart, så att du enkelt kan anpassa stolen för optimal komfort – oavsett om du njuter av en måltid eller bara vill luta dig tillbaka och koppla av.
Lavenzo är en idealisk lösning för dig som söker en funktionell och stilfull stol för uteplatsen eller trädgården.
Lavenzo är en idealisk lösning för dig som söker en funktionell och stilfull stol för uteplatsen eller trädgården.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 9797-100 |
| Färg | Svart |
| Djup | 59 cm |
| Höjd | 108 cm |
| Bredd | 56 cm |
| Sitthöjd | 41,5 cm |
| Sittbredd | 43,5 cm |
| Rygghöjd | 65 cm |
| Kollektion | Outdoor 25 |
| Material | Stål |
| Sittdjup | 45 cm |
| Serie | Levanzo |
| Typ | Trädgårdsstol |
| Användningsområde | Utomhus |
| EAN-nr | 7340220838933 |
















