




Trädgårdsstol Baltic GardenMilano fällstol
FRI FRAKT
1 119 kr/stPris/frp 2 238:-
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
MILANO fällbar utomhusstol, Lätt hopfällbar stol i naturfärgad teak av C-kvalitet. Enkel förvaring, passar bra i mindre utrymmen.
MILANO fällstol
Lätt fällbar stol i naturfärgad teak av C-kvalitet. Lätt att förvara, passar bra i mindre utrymmen.
Specifikationer
- Material: Teak
- Färg: trä
- Vikt (kg): 6
- Höjd (cm): 90
- Bredd (cm): 47
- Djup (cm): 47
- Sittdjup (cm): 37
- Sittbredd (cm): 41
- Sitthöjd (cm): 46
- Kräver montering: nej
Lätt fällbar stol i naturfärgad teak av C-kvalitet. Lätt att förvara, passar bra i mindre utrymmen.
Specifikationer
- Material: Teak
- Färg: trä
- Vikt (kg): 6
- Höjd (cm): 90
- Bredd (cm): 47
- Djup (cm): 47
- Sittdjup (cm): 37
- Sittbredd (cm): 41
- Sitthöjd (cm): 46
- Kräver montering: nej
Egenskaper
| Varumärke | Baltic Garden |
|---|---|
| Art.Nr. | 62100 |
| Montering | Nej |
| Färg | Trä |
| Material | Teak |
| Serie | Milano |
| Typ | Trädgårdsstol |
| Djup | 47 cm |
| Höjd | 90 cm |
| Sittdjup | 37 cm |
| Sitthöjd | 46 cm |
| Sittbredd | 41 cm |
| Bredd | 47 cm |
