


Trädgårdsstol CinasMood SquareAntracit
FRI FRAKT
1 495 kr
30 dagars prisgaranti
Färg: Antracit

Mood Square
Antracit1 495 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Trädgårdsstol Mood Square från Cinas. Mood utmärker sig genom sina moderna linjer, fina kontraster och en distinkt samtida stil. De välavvägda proportionerna och de diskreta designinslagen skapar ett levande visuellt uttryck som förhöjer alla typer av utomhusmiljöer.
Med fokus på form, struktur och färg erbjuder kollektionen möbler som ger elegans, stilrenhet och en sofistikerad känsla till varje plats. Dessutom kan möblerna enkelt anpassas eller staplas för att spara plats.
Egenskaper
| Varumärke | Cinas |
|---|---|
| Art.Nr. | 3629000 |
| Färg | Antracit |
| Djup | 56 cm |
| Höjd | 80 cm |
| Sitthöjd | 46 cm |
| Bredd | 58 cm |
| Material | Teak/Aluminium |
| Serie | Mood |
| Typ | Trädgårdsstol |
| Användningsområde | Utomhus |
| EAN-nr | 5703332029293 |



