
Naturell
FRI FRAKT
1 905 kr
1 029 krSpara 46 %Kampanj4 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Naturell
1 029 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Tack vare sin stilrena och moderna karaktär blir denna matstol i teak från serien Kenya någonting alldeles extra. Stolen är tillverkad i FSC-certifierad teak. Matcha med ett läckert matbord och njut av härliga måltider med nära och kära!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Tack vare sin stilrena och moderna karaktär blir denna matstol i teak från serien Kenya någonting alldeles extra. Stolen är tillverkad i FSC-certifierad teak. Matcha med ett läckert matbord och njut av härliga måltider med nära och kära!
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 2117-444 |
| Färg | Naturell |
| Djup | 520 mm |
| Höjd | 800 mm |
| Material | Trä |
| Serie | Kenya |
| Produkttyp | Matstol |
| Användningsområde | Utomhus |
| Bredd | 500 mm |
| EAN-nr | 7350133233640 |


