
Barstol Baltic Garden Brighton med Dyna
FRI FRAKT
797,50 kr/stPris/2-pack 1 196:-
598 kr/stSpara 25 %Kampanj50 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Brighton med Dyna
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Barstol Baltic Garden Brighton med Dyna 2 st är en barstol i vitlaserad FSC-märkt furu med svart snyggt överdrag. Den är modern och praktisk och passar exempelvis på uteplatsen. Denna stol levereras i 2-pack.
Varumärke
Baltic GardenBeskrivning
Barstol Baltic Garden Brighton med Dyna 2 st är en barstol i vitlaserad FSC-märkt furu med svart snyggt överdrag. Den är modern och praktisk och passar exempelvis på uteplatsen. Denna stol levereras i 2-pack.
Egenskaper
| Varumärke | Baltic Garden |
| Art.Nr. | 500286-6 |
| Montering | Ja |
| Färg | Vit |
| Dynfärg | Svart |
| Djup | 570 mm |
| Höjd | 1030 mm |
| Material | Pine |
| Dyna ingår | Ja |
| Sitthöjd | 660 mm |
| Serie | Brighton |
| Produkttyp | Barstol |
| Bredd | 410 mm |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Antal Sittplatser | 2 |



