Fällbar stol Venture Home Kenya med Armstöd
Pris/frp 2 038:-
1 019 kr/st30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Venture Homes omtyckta matstol Kenya är en riktig drömstol till uteplatsen - smakfull, modern och slitstark! Kenya är en fällbar matstol med armstöd i vacker teak som står sig över tid. Med fokus på tidlös design, praktisk funktion och hög komfort blir denna stolen snabbt en favorit. Säljs i 2-pack.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Venture Homes omtyckta matstol Kenya är en riktig drömstol till uteplatsen - smakfull, modern och slitstark! Kenya är en fällbar matstol med armstöd i vacker teak som står sig över tid. Med fokus på tidlös design, praktisk funktion och hög komfort blir denna stolen snabbt en favorit. Säljs i 2-pack.
Stolens ryggstöd går att justera i olika lägen för att ge dig maximal bekvämlighet. Matcha med ett läckert matbord så får du en komplett matgrupp till sommarens alla måltider!
Säljs i 2-pack.
Säljs i 2-pack.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 9517-244 |
| Produkttyp | Fällbar stol |
| Material | Trä |
| Höjd | 890 mm |
| Användningsområde | Utomhus |
| Bredd | 550 mm |
| Serie | Kenya |
| Djup | 430 mm |
| Färg | Naturell |
| Max Belastning | 110 Kg |
| EAN-nr | 7350133233732 |








