
Fåtölj Baltic Garden Europe Vit, 2 st Trädgårdsstolar i Trä
FRI FRAKT
2 247,50 kr/stPris/2-pack 3 371:-
1 686 kr/stSpara 25 %Kampanj51 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Europe Vit, 2 st Trädgårdsstolar i Trä
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Fåtölj Baltic Garden Europe 2-pack är en vitlaserad fåtölj med klassisk, uttrycksfull design. Den är tillverkad av FSC-märkt furu. Fåtöljen levereras i 2-pack.
Varumärke
Baltic GardenBeskrivning
Fåtölj Baltic Garden Europe 2-pack är en vitlaserad fåtölj med klassisk, uttrycksfull design. Den är tillverkad av FSC-märkt furu. Fåtöljen levereras i 2-pack.
Fördelar: Fåtölj Baltic Garden Europe Vit, 2 st Trädgårdsstolar i Trä
- Klassisk, uttrycksfull design
- Tillverkad av FSC-märkt furu
- Levereras i praktiskt 2-pack
Dokument
Recensioner
GunnelVerifierad köpare
för 2 år sedanFåtöljerna hade flera ojämnheter i virket. Flisigt på flera ställen.
Egenskaper
| Varumärke | Baltic Garden |
| Art.Nr. | 500191-6 |
| Montering | Ja |
| Rygghöjd | 48 cm |
| Färg | Vit |
| Djup | 610 mm |
| Höjd | 880 mm |
| Material | Pine |
| Sittdjup | 480 mm |
| Sitthöjd | 430 mm |
| Sittbredd | 500 mm |
| Serie | Europe |
| Produkttyp | Fåtölj |
| Bredd | 570 mm |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Antal Sittplatser | 2 |






