







Fåtölj Baltic GardenEurope Vit, 2 st Trädgårdsstolar i Trä
1 recension
FRI FRAKT
1 750 kr/st2 247,50 kr/stPris/2-pack 3 499:-
Spara 22 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Fåtölj Baltic Garden Europe 2-pack är en vitlaserad fåtölj med klassisk, uttrycksfull design. Den är tillverkad av FSC-märkt furu. Fåtöljen levereras i 2-pack.
Fördelar: Fåtölj Baltic Garden Europe Vit, 2 st Trädgårdsstolar i Trä
- Klassisk, uttrycksfull design
- Tillverkad av FSC-märkt furu
- Levereras i praktiskt 2-pack
Dokument
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Baltic Garden |
|---|---|
| Art.Nr. | 500191-6 |
| Montering | Ja |
| Färg | Vit |
| Material | Pine |
| Serie | Europe |
| Typ | Fåtölj |
| Ställbar | Nej |
| Rygghöjd | 48 cm |
| Djup | 610 mm |
| Hopfällbar | Nej |
| Höjd | 880 mm |
| Sittdjup | 480 mm |
| Sitthöjd | 430 mm |
| Sittbredd | 500 mm |
| Antal Sittplatser | 2 |
| Bredd | 570 mm |
