
Klappstol Baltic Garden WilmerVit
FRI FRAKT
1 554,50 kr/stPris/2-pack 2 176:-
1 088 kr/stSpara 30 %Kampanj32 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit

Wilmer
Vit
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Klappstol Baltic Garden Wilmer 2-pack är en elegant klappstol i nätt utförande för att förstärka den klassiska romantiska stilen. Den är smidigt hopfällbar och tillverkad av FSC-märkt furu. Denna fåtölj levereras i 2-pack.
Varumärke
Baltic GardenBeskrivning
Klappstol Baltic Garden Wilmer 2-pack är en elegant klappstol i nätt utförande för att förstärka den klassiska romantiska stilen. Den är smidigt hopfällbar och tillverkad av FSC-märkt furu. Denna fåtölj levereras i 2-pack.
Egenskaper
| Varumärke | Baltic Garden |
| Art.Nr. | 500361-6 |
| Färg | Vit |
| Ställbar | Nej |
| Djup | 520 mm |
| Hopfällbar | Ja |
| Höjd | 870 mm |
| Sitthöjd | 450 mm |
| Antal Sittplatser | 2 |
| Bredd | 360 mm |
| Montering | Nej |
| Material | Pinje |
| Sittdjup | 350 mm |
| Serie | Wilmer |
| Produkttyp | Klappstol |







