
Loungestol Venture Home Tropea UtomhusVitmålad
Nyhet
FRI FRAKT
2 351 kr
2 155 krSänkt pris!Spara 196 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vitmålad

Tropea Utomhus
Vitmålad
2 155 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Produkten är FSC®-certifierad (FSC®C177288) vilket innebär att den består av trä som kommer från ett ansvarsfullt skogsbruk, ett skogsbruk som tar hänsyn till människor och miljö.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Produkten är FSC®-certifierad (FSC®C177288) vilket innebär att den består av trä som kommer från ett ansvarsfullt skogsbruk, ett skogsbruk som tar hänsyn till människor och miljö.
Upptäck Tropea – loungestolen som kombinerar komfort, funktion och stil i en tidlös design. Med sin vackra vitmålade acacia-konstruktion erbjuder denna stol både hållbarhet och en estetiskt tilltalande lösning för din uteplats eller terrass.
Stolens robusta byggnad ger en stabil känsla och är idealisk för avkoppling utomhus. Oavsett om du vill luta dig tillbaka med en god bok eller njuta av solen med en uppfriskande dryck, erbjuder Tropea en plats där du kan varva ner och koppla av. Dess rena och stilrena design passar perfekt i både moderna och klassiska miljöer och blir ett harmoniskt inslag i din utomhusinredning.
Stolens robusta byggnad ger en stabil känsla och är idealisk för avkoppling utomhus. Oavsett om du vill luta dig tillbaka med en god bok eller njuta av solen med en uppfriskande dryck, erbjuder Tropea en plats där du kan varva ner och koppla av. Dess rena och stilrena design passar perfekt i både moderna och klassiska miljöer och blir ett harmoniskt inslag i din utomhusinredning.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 9949-111 |
| Bredd | 74 cm |
| Färg | Vitmålad |
| Djup | 95 cm |
| Användningsområde | Utomhus |
| Kollektion | Outdoor 26 |
| Höjd | 88 cm |
| Serie | Tropea |
| Material | Acacia |
| Typ | Solsäng |
| EAN-nr | 7340220839121 |







