Matstol Venture Home Everton
4 309 kr
30 dagars prisgaranti

Everton
4 309 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr

Matstol Everton från Venture Home. Fungerar utmärkt som del i en matgrupp eller ensam som en vacker detalj. Tillverkad i stålborstad akacia. Enklare montering krävs.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matstol Everton från Venture Home. Fungerar utmärkt som del i en matgrupp eller ensam som en vacker detalj. Tillverkad i stålborstad akacia. Enklare montering krävs.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 1209-072 |
| Typ | Trädgårdsstol |
| Material | Akacia |
| Rygghöjd | 68,5 cm |
| Färg | Akacia |
| Serie | Everton |
| Användningsområde | Utomhus |
| Djup | 58,5 cm |
| Höjd | 68,5 cm |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 55,5 cm |
| Sitthöjd | 68,5 cm |
| Sittbredd | 53 cm |
| Bredd | 58,5 cm |
| EAN-nr | 7350118411377 |



