
Pall Baltic Garden Cigar
FRI FRAKT
fr.1 172 kr
fr.879 krSpara 25 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Cigar
879 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Pall Baltic Garden Cigarr är en stabil pall i laserad, FSC-märkt furu. Den passar bra till utemöblemanget eller som fristående pall.
Varumärke
Baltic GardenBeskrivning
Pall Baltic Garden Cigarr är en stabil pall i laserad, FSC-märkt furu. Den passar bra till utemöblemanget eller som fristående pall.
Egenskaper
| Varumärke | Baltic Garden |
| Montering | Ja |
| Djup | 330 mm |
| Höjd | 450 mm |
| Längd | 450 mm |
| Material | Pine |
| Sittdjup | 330 mm |
| Sitthöjd | 450 mm |
| Serie | Cigar |
| Produkttyp | Stol |
| Bredd | 330 mm |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Färg | Svart, Vit |
