






Positionsstol Venture HomeLittle John Utomhus
FRI FRAKT
1 389 kr/st2 219 kr/stPris/frp 2 778:-
Spara 37 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Matstol Little John från Venture Home. Fungerar utmärkt som del i en matgrupp eller ensam som en vacker detalj. Ryggstödet går att fälla i olika lägen. Tillverkad i svart polyester och bordsben i akacia. Ingen montering krävs.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | 1231-076 |
| Färg | Svart |
| Material | Polyester/Akacia |
| Serie | Little John |
| Typ | Positionsstol |
| Användningsområde | Utomhus |
| Rygghöjd | 67 cm |
| Djup | 74 cm |
| Höjd | 106 cm |
| Dyna ingår | Nej |
| Sittdjup | 52,5 cm |
| Sitthöjd | 45 cm |
| Sittbredd | 47,4 cm |
| Bredd | 56,8 cm |
| EAN-nr | 7350118411407 |
