Stapelstol Venture Home Moa
Pris/frp 2 838:-
1 419 kr/st30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Stapelbar karmstol från Venture Home i akacia. Lättare montering krävs.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 9598-075 |
| Montering | Ja |
| Rygghöjd | 38,5 cm |
| Färg | Akacia |
| Höjd | 835 mm |
| Material | Akacia |
| Sittdjup | 515 mm |
| Sitthöjd | 450 mm |
| Sittbredd | 415 mm |
| Serie | Moa |
| Produkttyp | Stol |
| Användningsområde | Utomhus |
| Bredd | 620 mm |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| EAN-nr | 7350107080836 |





