
Trädgårdsstol CinasClarish Fällbar
FRI FRAKT
fr.1 795 kr
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
- Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Trädgårdsstol Clarish från Cinas. Tillverkad av trä med en elegant högblank PU-finish som ger en kombination av stil och funktionalitet. Den fällbara designen gör stolen enkel att förvara och transportera. Perfekt för både små och stora utrymmen.
Upptäck den mångsidiga och eleganta York-serien, designad för att ge elegans och funktionalitet till både inomhus och utomhus. York-serien innehåller ett urval av möbler, inklusive fällbara stolar och bord, tillverkade av premiummaterial som teak eller vitt PU-målat mahogny trä.
Egenskaper
| Varumärke | Cinas |
|---|---|
| Art.Nr. | 3540010C |
| Serie | Clarish |
| Typ | Stol |
| Användningsområde | Utomhus |
| Max Belastning | 80 kg |
| Dyna ingår | Nej |
| Sitthöjd | 44 cm |
| Färg | Natur, Vit |
| Utförande | Teak, Vit/Trä |
| Material | Mahogny, Teak |
| Djup | 45, 54 cm |
| Höjd | 80, 88 cm |
| Bredd | 45, 58 cm |

