
Trädgårdsstol Cinas Mood Extreme Teak och Aluminium
Nyhet
FRI FRAKT
fr.1 356 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Mood Extreme Teak och Aluminium
1 356 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Trädgårdsstol från Cinas. Mood Extreme karmstol förenar modern design med hållbara material. Perfekt för alla utomhusmiljöer. Aluminiumramen och armstöden ger en sofistikerad look, medan breda PP-plastlameller tillför komfort och hållbarhet.
Varumärke
CinasBeskrivning
Trädgårdsstol från Cinas. Mood Extreme karmstol förenar modern design med hållbara material. Perfekt för alla utomhusmiljöer. Aluminiumramen och armstöden ger en sofistikerad look, medan breda PP-plastlameller tillför komfort och hållbarhet.
Upptäck serien Mood som kombinerar harmonisk stil med modern funktion. Mood bordet är tillverkat i aluminium och tidlöst vackert teak. Tillsammans skapar Mood en sofistikerat stil i din trädgård.Specifikationer- Material: Teak/Aluminium- Maxvikt: 100 kg- Sitthöjd: 44 cm- Armstödshöjd: 68 cmDimensioner- Höjd: 84 cm- Bredd: 63 cm- Djup: 61 cm- Vikt: 5 kg
Egenskaper
| Varumärke | Cinas |
| Max Användarvikt | 100 Kg |
| Produkttyp | Trädgårdsstol |
| Användningsområde | Utomhus |
| Bredd | 63 cm |
| Serie | Mood |
| Dyna ingår | Nej |
| Höjd | 84 cm |
| Sitthöjd | 44 cm |
| Djup | 61 cm |
| Färg | Antracit/Teak |
| Material | Teak/Aluminium |
| Max Belastning | 100 Kg |
| Utförande | Breda lameller, Smala lameller |
