
Trädgårdsstol Comfort Garden Landet Klappstol utomhus
Nyhet
FRI FRAKT
fr.1 499 kr/stPris/frp 1 998:-
fr.999 kr/stSpara 33 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Landet Klappstol utomhus
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Landet klappstol är en praktisk och charmig lösning för uteplatser, balkonger eller trädgårdsbersån där man vill kunna slå sig ner för en måltid i det fria.
Varumärke
Comfort GardenBeskrivning
Landet klappstol är en praktisk och charmig lösning för uteplatser, balkonger eller trädgårdsbersån där man vill kunna slå sig ner för en måltid i det fria.
Egenskaper
| Varumärke | Comfort Garden |
| Djup | 60 cm |
| Serie | KWA |
| Typ | Trädgårdsstol |
| Sittdjup | 40 cm |
| Höjd | 46 cm |
| Bredd | 48 cm |
| Färg | Vit |
| Material | Akacia |
