
Trädgårdsstol EcoFurn Granny Double UtomhusFuru Oljad Vit
FRI FRAKT
Rek. pris 2 189 kr
1 589 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Granny Double Utomhus
Furu Oljad Vit
1 589 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Double Granny är en bredare variant än Granny och den är gjord av ett tjockare furumaterial. Den kan kompletteras med till exempel fårskinn.
Varumärke
EcoFurnBeskrivning
Double Granny är en bredare variant än Granny och den är gjord av ett tjockare furumaterial. Den kan kompletteras med till exempel fårskinn.
Fåtöljen kan enkelt fällas ihop för praktisk och enkel förvaring. Tillverkad i oljad furu.
Specifikation
- Serie: EcoFurn
- Montering krävs: Ja
- Ställbar: Nej
- Material: Furu
- Stapelbar : Nej
- Utdragbar: Nej
Mått
- Djup: 87 cm
- Höjd: 87 cm
- Sittbredd: 88 cm
- Sittdjup: 43 cm
- Sitthöjd: 44 cm
- Höjd för ryggstöd: 60 cm
- Bredd: 95 cm
Specifikation
- Serie: EcoFurn
- Montering krävs: Ja
- Ställbar: Nej
- Material: Furu
- Stapelbar : Nej
- Utdragbar: Nej
Mått
- Djup: 87 cm
- Höjd: 87 cm
- Sittbredd: 88 cm
- Sittdjup: 43 cm
- Sitthöjd: 44 cm
- Höjd för ryggstöd: 60 cm
- Bredd: 95 cm
Egenskaper
| Varumärke | EcoFurn |
| Art.Nr. | 5200093840 |
| Färg | Vit Furu |
| Tillverkarens Art.Nr. | 5200093840 |
| Djup | 870 mm |
| Höjd | 870 mm |
| Bredd | 950 mm |
| Material | Furu |
| Serie | Granny |
| Typ | Stol |
| EAN-nr | 6430054493840 |
