
Trädgårdsstol House Nordic Toledo
FRI FRAKT
Pris/frp 1 538:-
769 kr/st30 dagars prisgaranti
SittdynaSitsdyna House Nordic Alture till Trieste/Toledo
470 kr
Toledo
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
House NordicBeskrivning
Matstol i teak från House Nordic. Säljs i 2-pack.
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Art.Nr. | 7001130 |
| Montering | Nej |
| Färg | Natur |
| Höjd | 89 cm |
| Längd | 62 cm |
| Material | Teak |
| Sittdjup | 38 cm |
| Sitthöjd | 45 cm |
| Serie | Toledo |
| Produkttyp | Trädgårdsstol |
| Bredd | 46 cm |
| EAN-nr | 5713917007301 |





