
Trädgårdsstol Varax 305 Utomhus
FRI FRAKT
Pris/frp 4 318:-
fr.2 159 kr/stutvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

305 Utomhus
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Stol Varax 305 är stolar av bonderitebehandlade och pulvermålade stålrör med trädetaljer i sits och rygg. Dessa retroklassiker från 60-talet i nyproduktion är hopfällbara för enklare förvaring.
Varumärke
VaraxBeskrivning
Stol Varax 305 är stolar av bonderitebehandlade och pulvermålade stålrör med trädetaljer i sits och rygg. Dessa retroklassiker från 60-talet i nyproduktion är hopfällbara för enklare förvaring.
Stolarna finns i flera utföranden. Stolarna säljs i jämna par.
Övrigt
- Vikt: 6,6 kg
- Höjd: 80 cm
- Bredd: 50 cm
- Höjd till sitsen: 45 cm
Övrigt
- Vikt: 6,6 kg
- Höjd: 80 cm
- Bredd: 50 cm
- Höjd till sitsen: 45 cm
Egenskaper
| Varumärke | Varax |
| Höjd | 800 mm |
| Material | Trä/Stål |
| Sittdjup | 570 mm |
| Produkttyp | Stol |
| Bredd | 560 mm |
| Offentlig Miljö | Ja |
| Färg | Röd/Vit, Svart/Grå, Vit |
| Sitthöjd | 450 mm |
| Serie | Retro |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Ja |
