
Trädgårdsstol Varax 305 UtomhusSvart/Grå
FRI FRAKT
2 779 kr/stPris/frp 4 318:-
2 159 kr/stSpara 22 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart/Grå

305 Utomhus
Svart/Grå
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Stol Varax 305 är stolar av bonderitebehandlade och pulvermålade stålrör med trädetaljer i sits och rygg. Dessa retroklassiker från 60-talet i nyproduktion är hopfällbara för enklare förvaring.
Varumärke
VaraxBeskrivning
Stol Varax 305 är stolar av bonderitebehandlade och pulvermålade stålrör med trädetaljer i sits och rygg. Dessa retroklassiker från 60-talet i nyproduktion är hopfällbara för enklare förvaring.
Stolarna finns i flera utföranden. Stolarna säljs i jämna par.
Övrigt
- Vikt: 6,6 kg
- Höjd: 80 cm
- Bredd: 50 cm
- Höjd till sitsen: 45 cm
Övrigt
- Vikt: 6,6 kg
- Höjd: 80 cm
- Bredd: 50 cm
- Höjd till sitsen: 45 cm
Egenskaper
| Varumärke | Varax |
| Art.Nr. | 3400-9000 |
| Färg | Svart/Grå |
| Sitthöjd | 450 mm |
| Serie | Retro |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Ja |
| Höjd | 800 mm |
| Material | Trä/Stål |
| Sittdjup | 570 mm |
| Produkttyp | Stol |
| Bredd | 560 mm |
| Offentlig Miljö | Ja |









